Korku evi ve evden kaçış seçeneğiyle 4 farklı senaryodan birini seç, maceraya katıl!

Belis'in Hikayesi Ankara Korku Evi Rezervasyon

BELİS’İN HİKAYESİ

1970’lerde geçen bu korku temalı evden kaçış oyununda, ailesi tarafından tutsak edilen bir çocuğun anılarını yaşayacaksınız. Gerilim ve korku seçeneğiyle Belis’in Hikayesi oldukça farklı bir deneyim sunuyor. Girdiğiniz her oda sizi farklı bir atmosfere sokacak. Belis’in korku evi kilitli kapılar, sandıklar ve şifrelerle uğraştırırken zekanızın sınırlarını zorlayacak.

Profesör'ün Hikayesi Ankara Evden Kaçış Oyunu

PROFESÖRÜN HİKAYESİ

İnsanlığın kaderini belirlemeye hazır mısınız? İlk kez yapılan bir deney ve etkisi tüm dünyaya olacak. Aldığınız her karar çok önemli. Çünkü sizin seçimleriniz profesörün seçimlerini oluşturuyor. Bu sefer evden kaçmak size yetmeyecek!

Hayalet Gemi Ankara Evden Kaçış Oyunu

HAYALET GEMİ

Profesyonel dekoru ve mekanizmalarıyla ön planda olan Hayalet Gemi evden kaçış oyunu. Karayiplerin en büyük 6 kaptanı ile birlikte gizli bir toplantıya davet edildiniz. Toplantı başladı ancak bir şeyler ters gitti. Bu sırada gemi Bermuda Şeytan Üçgeni rotasına girdi. İnsanlar bağırıyordu, mürettebat neredeydi? Geminin rotasını değiştirmek için yalnızca altmış dakikanız var.

Sığınak Ankara Evden Kaçış Oyunu

SIĞINAK

Profesyonel dekoru ve elektronik mekanizmalarıyla ön planda olan Sığınak evden kaçış oyunu, radyoaktif sızıntı sonrasında hayatta kalma mücadelesini konu alır. Sığınaktaki oksijen bitmeden çıkmak için sadece altmış dakikanız var.

Profesörün Hikayesi – Belis’in Hikayesi

Telefon: 0539 301 12 21
E-Mail: info@odadankacis.com
Adres: Yukarı Bahçelievler Mah. 69. Sokak (Eski 17. Sokak), No:3A – Çankaya / Ankara

Profesörün Hikayesi, Belis'in Hikayesi